Špilar Project vznikl po mnohaletých zkušenostech z oboru jak přímé výroby softwaru, grafiky, internetového marketingu a propagace .  Tvorbě webových stránek se věnujeme již od roku 1997, kdy bylo podnikání na internetu ještě v počátcích, za ta léta se mnohé významně posunulo kupředu a tomuto vývoji se neustále přizpůsobujeme. Za celou tuto dobu máme za sebou celou řadu úspěšných webových projektů z různých odvětví podnikání. V roce 2003 jsme naši nabídku rozšířili o tvorbu internetových obchodů a od roku 2007 nabízíme i velmi sofistikované redakční systémy.

 

Náš tým je složen ze specialistů ve svých oborech, kromě samotného vytváření webových stránek i na grafiku a design,  internetový marketing a SEO. Mimo vlastní vytváření e-shopů máme i několikaleté zkušenosti s jejich přímým provozováním, proto víme co obnáší mít v dnešní době prosperující a konkurenceschopný obchod.  Samotným vytvořením a předáním webu spolupráce z naší strany rozhodně nemusí končit.  Jsme připraveni Vám pomoci i s dalším rozvojem Vašeho internetového podnikání (projektu?) jako například s jeho propagací, dostání a udržení se na předních místech ve vyhledávačích a tím vším Vám ještě více dopomoci k úspěchu.

 

Projekt každého našeho klienta je pro nás stejně důležitý jako pro Vás samotné, proto přistupujeme ke každému individuálně stejně tak jako k řešení  Vašich přání, požadavků či případných problémů.  Naší zásadou a snad i předností je neformální přístup ke klientům. Pro Vaší maximální spokojenost a co nejlepší výsledky nabízíme rozsáhlou a dlouhodobou zákaznickou podporu.

Ondřej Špilar


 

Speciální nabídka

Eshop

20% sleva na dodávku eshopu na klíč
konzultace zdarma!

do 30/04/2012

details

Kontakt

Spilar Projects

Pod statky 17/725
182 00 Praha 8 - Kobylisy
Česká republika

tel.: 737 688 962

Kontaktujte nás!