• Profesionální design

  Kvalitní a profesionální design je základem kvalitního webu, který návštěvníka zaujme. Je to prezentace Vás, návštěvník si dokáže udělat obrázek o Vaší společnosti. Proto již dlouhodobě spolupracujeme s klemm design, jejichž kvalitní a jedinečné návrhy sklízejí uspěch a plní svůj úkol.

 • Vaše představy

  My Vaše sny a představy převedeme v realitu. Náš tým s dlouholetými zkušenostmi pro Vás pracuje na 100%. I ty nejmenší detaily jsou vždy dotaženy k dokonalosti

  Chceš realizovat své sny? Probuď se! - Kipling Joseph Rudyard

 • Náš závazek

  Co se dohodne to platí.
  Dodržování termínů je pro nás závazek!
  Dlouhodobá spolupráce samozřejmostí.

Chci www

Jednoduchý prezentační web, bez administračního rozhraní. Vhodné pro weby u kterých neměníte obsah velmi často. Neobsahuje administrační rozhraní pro snadnou správu!

více...

Chci E-shop

Internetový obchod, který opravdu prodává! E-shop dodáváme standardně již s celou řadou ověřených funkcí. Jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání a kvalitní grafické návrhy

více...

Chci Redakční systém

Potřebujete často měnit, doplňovat obsah Vaší prezentace? Bez znalosti HTML snadno a rychle v přehledném prostředí!

více...

Chci služby

Potřebujete SEO pro Váš web eshop? Nebo jen navrhnout vytisknout větší množství propagačních materiálů, případně hledáte vhodnou firmu na údržbu a servis Vašich PC?

více...

Záloha dat online

Zálohujte pravidelně! Pravidelná online záloha se službou wedos disk je snadná a společně free aplikací Cobian Backup, která je i v CZ lokaci je naprosto automatická! Předejděte pravidelnou zálohou ztrátě důležitých dat, fotografií. Wedos disk nabízí opravdu širokou nabídku diskových kapacit za velmi výhodné ceny, vysoce kvalitní on-line podporu. Tuto službu můžeme jen a jen doporučit!
Začněte zálohovat ještě dnes! Pokud si nevíte rady s instalací a nastavením pravidelných on-line offline záloh Vašich důležitých dat, rádi Vám pomůžeme - kontaktujte nás ještě dnes!

Speciální nabídka

Eshop

20% sleva na dodávku eshopu na klíč
konzultace zdarma!

do 30/04/2012

details

Kontakt

Spilar Projects

Pod statky 17/725
182 00 Praha 8 - Kobylisy
Česká republika

tel.: 737 688 962

Kontaktujte nás!